POMOZME SPOLEČNĚ UKRAJINĚ- VYHODNOCENÍ

 

SAT_032022_ukrajina_NL_1583x800_CZ        

Oblékněme společně ty, kteří to v této době potřebují. Stačí když u nás uděláte objednávku a my za každý vámi zaplacený kus přidáme další kus za nás. Ke dvěma kusům přidáme další dva a tak dál.. Následně toto zboží odešleme CHARITĚ ČR, která se již postará o cílené přerozdělení dle konkrétní potřeby po celé naší zemi. Takto společně pomůžeme dvakrát více. 

Jak na to?

Udělejte objednávku s kódem: POMOZTEUKRAJINE , kde vám bude automaticky odstraněno poštovné a balné. Místo dopravy zvolíte: POMOC UKRAJINĚ CHARITA ČR. Nutné je zaplatit převodem nebo online platbou. Objednávky s dobírkou budou stornovány. 

Společně tak naplníme spousty krabic oblečením, které na konci sbírky odešleme CHARITĚ ČESKÁ REPUBLIKA na pomoc Ukrajině.

Každou pomoc zveřejníme na našich sociálních sítí a odešleme vám následně děkovný dopis se slevovým kódem na další nákup. 

 SPOLUPRÁCE: 

Charita Česká Republika

Vladislavova 12
110 00 Praha 1
Tel: +420 296 243 330
E-mail: sekretariat@charita.cz

IČO: 70100969

000225

Vyhodnocení akce pomozme společně Ukrajině ♥♥♥

Byli jsme osloveni, rozhodli jsme se pomoc a k tomu zapojit i naše skvělé zákazníky. Více lidí jistě udělá více radosti.

Velmi si vážíme Vašeho zájmu o aktuální dění a zapojení se do materiální sbírky na pomoc lidem, kteří byli nuceni odejít před válkou z Ukrajiny. Z Vašich objednávek bylo pro tuto věc sesbíráno krásných 58 kusů oblečení. K těmto kusům jsme i my přidali stejný počet a i něco navíc. Nyní jsme všech 139 kusů oblečení pečlivě zabalili a poslali Charitě ČR, která se již  postará o cílené přerozdělení v místech naší republiky, kde je to nejvíce potřeba.

Pevně věříme, že naše společná akce potřebným lidem nejen pomůže, ale vnese i částečnou radost do jejich chmurných dní.

S úctou k Vám, kteří jste se zúčastnili,

tým Saturi.cz

Návrh bez názvu (1)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení