Pro hezký den sleva 11% na celý nákup - SLEVA11

Značka Bonprix na Saturi

Patrně jste si již všimli, že velkou část oblečení z naší nabídky představují právě kousky od německé značky Bonprix. Proč jsme vsadili právě na ně?

Oblečení Bonprix patří v Evropě dlouhodobě mezi to nejoblíbenější. Značka vyrábí oblečení nejrůznějších stylů a v mnoha velikostech, a to jak pro ženy, tak i pro muže a děti. Nezáleží na tom, kolik vám je let nebo jaký vyznáváte módní styl: z nabídky Bonprix si totiž vyberou všichni, a to včetně nastávajících maminek, kterým je vyhrazena celá jedna kolekce.

Kromě oblečení z kvalitních materiálů vyrábí Bonprix i obuv nejrůznějších druhů, rozsáhlou kolekci plavek, spodní prádlo nebo třeba kabelky. Do této značky se zkrátka můžete obléci doslova od hlavy až k patě.

Naše přidaná hodnota

Na našem e-shopu najdete veškeré módní kousky, nejen ty od Bonprixu, v limitovaném počtu kusů. Nabízíme i modely z kolekcí, které už na jiných e-shopech neseženete, takže se při nákupu šatů nemusíte bát, že v nich druhý den potkáte na ulici ještě někoho jiného.

Nakoupíte u nás i outletové modely nebo oblečení a doplňky s drobnými vadami – i mistr tesař se totiž někdy utne. Tyto nedostatky vám však bohatě vynahradíme bezkonkurenčně nízkými cenami.

Dějiny Bonprixu v kostce

Historie značky Bonprix se začala psát v květnu roku 1986 v německém Hamburku. Tehdy tvořilo firmu jen deset zaměstnanců a zásilkový katalog o 32 stranách. Dnes, po více než 30 letech, má Bonprix své zastoupení ve 30 zemích světa a zaměstnává přes 3 900 pracovníků.

 

Nabídku značky Bonprix naleznete zde.

svetmodni-bonprix